MG EAT Magda Gessler - Andrzej Antoniuk Designer
16104
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16104,bridge-core-3.0.1,vcwb,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.2,qode-page-transition-enabled,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16490

MG EAT Magda Gessler

O projekcie

 

Projekt logo oraz elementów identyfikacji wizualnej sieci restauracji.

 

Jest to pierwsza restauracja typu fast food firmowana przez Magdę Gessler. Wyróżnikiem MG EAT jest zdrowe i lekkie menu oparte na naturalnych i świeżych produktach.

 

Motywy floralne oraz kolorystyka użyta w identyfikacji wpisuje się w charakter restauracji. Dwa główne elementy – charakterystyczny logotyp oraz motyw drzewa inspirowanego obrazem Gustawa Klimta, stanowią bazę do rozwiązań graficznych na elementach wystroju wnętrza restauracji, akcesoriach oraz produktach. W celu uproszczenia adaptacji grafiki na nośniki o różnych wymiarach – motyw drzewa ma postać modułową. Poszczególne fragmenty można łączyć w dowolnych konfiguracjach co pozwala na wypełnienie obrazem drzewa powierzchni o praktycznie dowolnym kształcie.

Data
Kategoria
identyfikacja wizualna
Tagi
identyfikacja, logo, Magda Gessler, restauracja